Сүйүктүүлөр кызматтарды кошуу үчүн чыкылдатуу.
 
Тандалган кызматын алып салуу чыкылдатуу.

Bend DAO (BEND) боюнча Gibraltar фунт (GIP)

Bend DAO - Gibraltar фунт бүгүнкүгө. Digital акча кечирүү - Бүгүнкү күндө дүйнө жүзү боюнча ар кандай крипто-акча үчүн алмашуу курсу.
Менен CBR 05/07/2026 00:30 UTC-05:00

Bend DAO - Gibraltar фунт бүгүнкүгө:


1 Bend DAO (BEND) барабар 0.000019445258918548 Gibraltar фунт (GIP)
1 Gibraltar фунт (GIP) барабар 51 426.42 Bend DAO (BEND)
Алмашуу курсу Bend DAO боюнча Gibraltar фунт крипто-алмашуу рынокторунда боюнча 05/07/2026.

Bend DAO (BEND) боюнча Gibraltar фунт бүгүн 05 July 2026

Албетте,Bend DAO Алмашуу курсу Bend DAO Был тарых, албетте, Bend DAO баа тарыхы үчүн 2026
Дата Албетте, Өзгөртүү
05/07/2026 0.000019445258918548 -0.000000020290687423195
04/07/2026 0.000019465549605971 -0.000000080068684768047
03/07/2026 0.000019545618290739 -0.0000034097192663023
23/06/2026 0.000022955337557042 -

Каралган акча алмашуу курсу CryptoRatesXE.com


Которуу Bend DAO боюнча Gibraltar фунт. Жаңы эсептөө.

Bend DAO
Алмашуу
Gibraltar фунт Которуу
   Bend DAO (BEND) үчүн Gibraltar фунт (GIP) баасы жандуу диаграмма
   Акча жана биржа курсу тарыхы
   Bend DAO (BEND) үчүн Gibraltar фунт (GIP) баа тарыхы диаграмма
   Gibraltar фунт боюнча Bend DAO Алмашуу курсу
Bend DAO (BEND)
100 000 BEND 500 000 BEND 1 000 000 BEND 2 500 000 BEND 5 000 000 BEND 10 000 000 BEND 25 000 000 BEND 50 000 000 BEND
1.94 GIP 9.72 GIP 19.45 GIP 48.61 GIP 97.23 GIP 194.45 GIP 486.13 GIP 972.26 GIP
Gibraltar фунт (GIP)
1 GIP 5 GIP 10 GIP 25 GIP 50 GIP 100 GIP 250 GIP 500 GIP
51 426.42 BEND 257 132.09 BEND 514 264.17 BEND 1 285 660.43 BEND 2 571 320.87 BEND 5 142 641.73 BEND 12 856 604.33 BEND 25 713 208.66 BEND